REZERVUJ POBYT         

Penzión

ČEREŠŇOVÝ SAD

PENZIÓN ČEREŠŇOVÝ SAD

Resort Čerešňový Sad Mengusovce, Vysoké Tatry, Ubytovanie & Wellness

Penzión Čerešňový sad je súčasťou Resortu Čerešňový sad v obci Mengusovce pod svahmi Vysokých Tatier. Je postavený skôr ako malý hotel. Penzión je „protiváhou“ priestranným veľkoplošným apartmánom v našom resorte. Sú v ňom navrhnuté izby tak pre jedného hosťa, ako aj pre celú rodinu.

Tak, ako apartmány, aj penzión je postavený pre ľudí, ktorí hľadajú miesto pre regeneráciu duše aj tela, ktorí hľadajú pokoj, relax a v ňom aj trochu športových zážitkov pre seba a pre svoju rodinu.

Penzión v Čerešňovom sade je správny výber ubytovania v Tatrách. Hosťom ponúkame ubytovanie v 15-ich 2 – 3 lôžkových izbách. U nás zaručene nájdete oddych, relax a zábavu. Máme pre vás pripravený wellness, a stravovanie v našej klubovej reštaurácii .

Pár kilometrov od penziónu sú lyžiarske strediská Lučivná 2 km (zvýhodnené vstupenky), Lopušná dolina 5 km, Vysoké Tatry, Štrbské pleso 12 km, Tatranská Lomnica 20 km a Bachledova dolina 25 km. Po diaľnici ste do 40 minút aj v Jasnej.
O milovníkov vodnej zábavy sa postarajú aquaparky Gino Paradise Bešeňová (48km), Aquacity Poprad (13km) a Tatralandia (40km), či prírodná Liptovská Mara (30km).
Neďaleko je Slovenský raj, so svojimi prírodnými skvostami a jaskyne: Belianska, Važecká Demänovská, Dobšinská ľadová jaskyňa.